ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5395305
nr 539 5305
förgylld, rokokostil, 1800-tal, höjd: 120
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 1 september 2008
2.500 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.200 kr